тел. (05355) 4-74-15, (05355) 4-61-26
e-mail: mirglesxoz@ukr.net
сайт: https://mirglisgos.com.ua/
Офіційна сторінка: https://www.facebook.com/mirglesxoz
Директор: РЯБУХІН АРТЕМ АНАТОЛІЙОВИЧ
Г Р А Ф І К
особистого прийому громадян та телефони громадських приймалень керівництва
ДП «МИРГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»
№ п/п |
Посада та ПІБ керівника |
Дні та години прийому |
Місце прийому |
№ телефону |
1 |
Директор Рябухін Артем Анатолійович |
вівторок з 09.00 до 11.00 |
м. Миргород вул. Козацька 22/1 |
(05355) 4-61-26 |
Миргородський лісгосп створений у 1952 році.
Територія лісгоспу охоплювала площу 30,4 тис. гектарів.
В 2021 році на підставі наказу Державного агентства лісових ресурсів України №581 від 27.09.2021р. збільшилася до 53,4 тис.га за рахунок приєднання Державного підприємства "Лубенське лісове господарство".
На даний час у своєму підпорядкуванні підприємство має 12 лісництв: Комишнянське, Чапаївське, Гоголівське, Шишацьке, Псільське, Великобагачанське, Приміське, Військове, Калайдинцівське, Посульське, Оржицьке, Хорольське.
Підприємство значну увагу приділяє лісокультурному виробництву.
Щороку лісівники саджають близько 250 га лісу. Для цього у лісгоспі вирощують достатню кількість садивного матеріалу, адже лісорозсадник Гоголівського лісництва є найпотужнішим не лише в області, а й за підсумками 2013 року визнаний найкращим в Україні. Ошатний базовий лісорозсадник займає площу 10,9 га, окрім цього - на території підприємства є невеликий розсадник площею 2,0 га у Приміському лісництві, де вирощуюються сіянці лісокультурних порід та сіянці із закритою кореневою системою. Також, невеликий розсадник функціонує у Псільському лісництві - площею 1,0 га, де вирощуються сіянці у коробах, та декоративний посадковий матеріал у шкільному відділенні, та із закритою кореневою системою. Цьому сприяє система сучасного поливу, також на розсадниках, застосовують і крапельне зрошування.
Загальний щорічний обсяг вирощування стандартних сіянців та саджанців складає близько трьох мільйонів, а тому лісгосп повністю забезпечує себе якісним посадковим матеріалом та має лишки для його реалізації. Тут зростаютє більше 60 видів декоративних культур: ялівці та туї різних форм, самшит, спіреї, барбарис, гортензія, катальпа,тис, ялина колюча, ялина канадська та різні «екзоти».
У Комишнянському та Гоголівському лісництвах успішно працюють пункти переробки деревини.
Переробляють переважно дуб, в невеликій кількості сосну, осику, вільху. Сучасні лінії оснащені верстатами італійського, словенського та польського виробництва. На підприємстві введені в експлуатацію дві сушильні камери з комп’ютерною системою управління LU SX 4500, які розраховані на одноразову загрузку 50 куб.м деревини, а також лінія з виробництва індустріального паркету.
На садибі Приміського лісництва, існує експериментальне вольєрне господарство з напіввільного утримання чотирьох видів тварин державного мисливського фонду, яких вирощують з ціллю подальшого розселення в мисливські угіддя підприємства, щорічно розселяється заєць – русак – близько 30 голів молодняку, кріль дикий - європейський - по декілька сімей в рік, качка – дика – 200 голів, фазан мисливський – близько 100 голів.